Jedna dynamická filozofiaTri elektrizujúce interpretácie

Tri spôsoby, ako nabiť svoju jazduVyberte si IONIQ, ktorý vyhovuje vášmu životnému štýlu

Je ľahké rozhodnúť sa, ktorý IONIQ je pre vás ten pravý. Všetko závisí od toho, ako často šoférujete, aké vzdialenosti prekonávate, a aký je váš štýl jazdy. Nech sa už rozhodnete akokoľvek, každý IONIQ ponúka vynikajúce jazdné vlastnosti s množstvom krútiaceho momentu. Tu je stručný prehľad výhod každého typu pohonu IONIQ.

IONIQ HYBRID

Potešenie z jazdy s nižšími emisiami
Vysoko účinný benzínový motor a elektromotor s výkonom 32 kW, pracujú spoločne na dodávaní vysokého výkonu so zníženou spotrebou paliva a s nižšími emisiami. Celkový výkon systému je 141 konských síl. Elektromotor poháňaný kompaktnou lítiovo-iónovou polymérovou batériou s výkonom 1,56 kW/h poskytuje svoj obrovský krútiaci moment okamžite po štarte a dobíja sa za jazdy, predovšetkým rekuperáciou energie pri brzdení. IONIQ Hybrid tiež umožňuje jazdu bez emisií rýchlosťou až 120 km/h.

IONIQ Hybrid
objavte

IONIQ PLUG-IN

To najlepšie z oboch svetov
Výkonná 8,9 kWh lítiovo-iónová polymérová batéria napája 45 kW elektromotor s vysokým krútiacim momentom, ktorý umožňuje až 51 km jazdy bez emisií, ideálny na každodenné dochádzanie. Pri práci v tandeme s benzínovým motorom s vysokou účinnosťou prináša značné zvýšenie výkonu bez obmedzenia maximálneho dojazdu. Batéria sa dobíja rekuperáciou počas jazdy, možno ju však dobíjať aj pomocou externého napájania.

IONIQ Plug-in
objavte

IONIQ ELECTRIC

Žiadne emisie. Žiadny kompromis.
Výkonný 88 kW elektromotor s vysokým krútiacim momentom je poháňaný superefektívnou 28 kWh lítiovo-iónovou polymérovou batériou. To umožňuje prejsť na jedno nabitie až na 280 km bez emisií. Akumulátor sa nachádza nízko na podvozku, čo znamená mimoriadne nízke ťažisko hmotnosti, ktorá umožňuje obzvlášť citlivé riadenie a stabilitu.

IONIQ Electric
objavte

JEDNODUCHO ELEKTRIZUJÚCAIONIQ JE INÝ

Žiadny iný automobil nebol od základu navrhnutý s úmyslom využívať tromi rôzne typy elektrifikovaných pohonných jednotiek. V robustnom a ľahkom tele sú vysoko výkonné a špecializované komponenty a technológie špeciálne navrhnuté a skonštruované tak, aby spolu dokonale vzájomne spolupracovali. Takže môžete vychutnať zážitok z jazdy, ktorý je rovnako zábavný ako efektívny.

Plug-In Hybrid Electric
Motor Ano Ano Ne
e-Motor Ano Ano Ano
Prevodovka Ano Ano Ne
Baterie Ano Ano Ano
See the future

Nabite svoju zvedavosť

Buďte v kontakte s modelovým radom IONIQ

Nechceme vám uprieť nijaké novinky týkajúce sa troch elektrizujúcich modelov IONIQ. Zaregistrujte sa teraz na zasielanie aktuálnych noviniek


Údaje označené * sú povinné

Vyhradenie práva na zmeny
Všetky informácie na stránke sú dočasné, podliehajú zmenám bez predchádzajúceho upozornenia a slúžia len na účely predbežného oznámenia. Možné odchýlky v zobrazení farieb vozidla sú spôsobené obmedzeniami technológie grafického zobrazenia. Zobrazené produkty sa zhodujú s ponukou a s radom vybavenia pre európske trhy. Vozidlá zobrazené na stránke môžu byť vybavené dodatočným príplatkovým vybavením a na stránke nemusia byť uvedené všetky modelové verzie. Spoločnosť Hyundai Motor Czech s.r.o., org. zl. Slovakia si vyhradzuje právo na vykonanie zmien v špecifikáciách a v obsahu vybavenia bez predchádzajúceho upozornenia. Podrobnosti sa dozviete u predajcu vozidiel Hyundai a v cenníkoch.