Hyundai – Plug-in Hybrid

Pripravený na rýchlu jazdu? Športové autá Hyundai.

Vozidlá vytvorené pre vzrušenie z jazdy a prispôsobené pre maximálny pôžitok za volantom.

Hyundai i20 N

Športový Hyundai i20 N bol vytvorený, aby priniesol výkonnosť z pretekárskeho okruhu do vášho života. Vyzerá nielen športovo, ale aj poskytuje strhujúci výkon - ktorý však nesmie byť na úkor pohodlia. Preto nový i20 N poskytuje najlepšiu konektivitu vo svojej triede a najmodernejšie bezpečnostné prvky.

Hyundai i30 N

Kráľ medzi hot hatchmi môže byť len jeden. Nový i30 N bol zdokonalený pre ešte väčší pôžitok z jazdy - dostal zvýšený výkon, svieže dizajnové prvky a najnovšie smart technológie. Jeho spôsobilosť pre jazdu na okruhu pri zachovaní komfortu pre bežné, každodenné jazdenie z neho robí ultimátny hot hatch na každý deň.

Hyundai i30 Fastback N

S elegantne sklonenou líniou strechy je model i30 Fastback N navrhnutý tak, aby vynikol - pričom priniesol nefalšované vzrušenie z jazdy. S vylepšenou motorizáciou a vynoveným dizajnom vyzerá tak skvele, ako jazdí.

Hyundai KONA N

Mysleli ste si, že SUV a pôžitok z jazdy sa navzájom vylučujú? Nová KONA N rozširuje hranice všestrannosti - skonštruovaná pre milovníkov športovej jazdy, ako aj pre fanúšikov objavovania nových ciest. Je jedno, o aké dobrodružstvo ide, KONA N vždy poskytne zážitok z jazdy.